контакти :: карта сайту
Як зберегти пенсійні накопичення в кризу


Про це розповів Ярослав Савченко директор КУА «ВСЕСВІТ» в Українському кризовому медіа центрі під час публічної дискусії на тему "Пенсійні накопичення: міфи та реальність", організованої Мережею захисту національних інтересів «АНТС».


Він спростував міф, що обов’язкову накопичувальну пенсійну систему не можна впроваджувати під час криз, оскільки накопичення знеціняться через спад економіки та інфляцію.

Ярослав Савченко, демонструючи реальні приклади з української практики, зазначив: «За рахунок широкої диверсифікації активів, окремі НПФ у нас в Україні під час кризи, не лише забезпечили позитивну дохідність, а й значно випередили рівень інфляції, навіть в умовах економічного спаду та зниження вартості основних інвестиційних інструментів».

«Період накопичень, - це щонайменше 30-40 років, за цей час неминуче відбудуться економічні та фінансові кризи. Головне завдання – пережити їх і зберегти накопичення. Допоможе в цьому консервативна інвестиційна стратегія, широка диверсифікація та управління ліквідністю». – підвів підсумок, директор ТОВ КУА «ВСЕСВІТ»

Повну версію дискусії можна переглянути тут

Довідка :

Компанія з управління активами «Всесвіт» була заснована у 2004 році.

На сьогодні КУА «Всесвіт» управляє більше ніж  570 млн грн. активів, у тому числі активами чотирьох НПФ, відкритого спеціалізованого пайового інвестиційного фонду «ВСІ», шістьох закритих інвестиційних фондів, через які реалізуються проєкти прямих інвестицій, в тому числі іноземних, у комерційну нерухомість, телекомунікації та медичну галузь .КУА «Всесвіт» є членом Європейської Бізнес Асоціації (EBA), Американської Торгової Палати (ACC), Української Асоціації Інвестиційного Бізнесу, а також співпрацює з Українською асоціацією адміністраторів пенсійних фондів


Наше мнение профессионалам Наши советы начинающим

Всі поля форми повинні бути заповнені.


Ми гарантуємо отримання тільки корисної інформації і ніякого спаму.


Диверсифікація - розміщення активів інвестиційного фонду в різні фінансові інструменти та інше майно з метою зниження ризику зменшення їх вартості

Весь словник


  © Компанія з управління активами "Всесвіт". Всі права захищено

Україна, м. Київ, вул. Білоруська, 23, літера "А"
Тел.: (044) 207-02-99, факс: (044) 207-02-99

Компанія та її діяльність | Консультації та довідки

  Написати нам повідомлення | Корисні лінки