Пенсійні фонди
Ваша можливість подбати про гідну старість, свою та близьких
Інвестиційні фонди
ІНВЕСТУЙТЕ РОЗУМНО, ЖИВІТЬ КРАЩЕ
Венчурні фонди
ІНВЕСТУЄМО В МАЙБУТНЄ УКРАЇНИ

Інвестиційний фонд «ВСІ» – лідер за зростанням вартості активів в квітні

Відкритий інвестиційний фонд «ВСІ» під управлінням КУА «ВСЕСВІТ» став лідером ринку у квітні одразу за двома показниками: за зростанням чистої вартості активів та за чистим притоком капіталу, згідно інформації Української асоціації інвестиційного бізнесу.

Інвестиційні прибутки та довіра клієнтів, які додатково придбали інвестиційні сертифікати фонду, забезпечили зростання чистих активів на 12,39% (і перше місце на ринку за цим показником), а також майже 300 тисяч гривень чистого притоку капіталу в фонд у квітні (і також перше місце на ринку за цим показником).

Коментує Ярослав Савченко, директор КУА «ВСЕСВІТ»: «В умовах невизначеності для багатьох підприємств та людей головне при розміщенні коштів – можливість швидко отримати їх назад. Плани можуть змінитись у будь-який момент і потреба у коштах може виникнути несподівано. 

До того ж, клієнти хочуть знизити свої ризики і не вкладати кошти лише в один банк або лише в одну валюту, навіть долар США, та і ставки за валютними депозитами майже нульові.

Тому стратегія відкритого інвестиційного фонду «ВСІ», яка передбачає диверсифікацію за валютами та інструментами, забезпечує при цьому гідну доходність і можливість швидко отримати свої гроші назад закономірно забезпечує зростання інвестицій клієнтів у цей фонд».

В цілому у квітні, за даними Української асоціації інвестиційного бізнесу на ринку відбувався відтік коштів інвесторів. Діапазон дохідності у секторі коливався від +2,73% до -11,60%.

Довідково: Дані взято з щомісячного огляду діяльності публічних ІСІ в Україні, Української асоціації інвестиційного бізнесу.

Отримати Консультацію
Тема звернення
Тема звернення
Недержавне пенсійне забезпечення
Інвестиційні фонди
Інші питання